Podporná skupina nosenia detí a kontaktného rodičovstva

Srdečne pozývame tehuľky, nosiace mamičky aj mamičky na:

PODPORNÚ SKUPINU NOSENIA DETÍ A KONTAKTNÉHO RODIČOVSTVA

Tieto stretnutia sú zamerané na vzťahovú výchovu, zdravé nosenie detí v šatkách a ergonomických nosičoch či bezplienkovanie. Samozrejme, pridávame aj ďalšie zaujmavé témy o ktorých pravidelne informujeme na týchto stránkach alebo na Facebooku.

KEDY: v pondelok 20. júna od 10:00 do 12:00

KDE: v Materskom centre Smajlík na Furči


Milé maminky, pozývam Vás na podpornú skupinu nosenia detí a kontaktného rodičovstva v pondelok 20.6. od 10 hod. do Materské Centrum Smajlík

Témou bude Nosenie v lete. V čom a ako nosiť v lete, aby sme sa neuvarili. Čo obliecť dieťatku a sebe. Ako sa chrániť pre slnkom. Aké úvazy v šatke sú vhodnejšie na leto a ktoré prímesy v šatkách. Čím chrániť hlavičku dieťatka. Teším sa na Vaše skúsenosti a nápady ako si spríjemniť nosenie v lete. 

Ak máte čokoľvek čo Vám pomáha pri nosení v lete, vezmite a doneste na ukážku, nech sa máme čím inšpirovať. Šatky, nosiče, ring slingy, mei taie, klobúčiky, slnečníky, opalováky, oblečenie pre detičky. 

Teším sa na Vás a Vaše detičky. BTW aj fešák na plagátiku prisľúbil svoju účasť a ochotne Vám predvedie používanie Ring Slingu 

smile – emoti

Alena

 


Načo slúži podporná skupina nosenia detí a kontaktného rodičovstva?

Na našich pravidelných stretnutiach sa dozviete všetko o zdravom nosení detičiek (novorodencov i väčších detí), ergonomických nosičoch, šatkách, viazaní a úväzoch pod vedením poradkyne nosenia. 
Sú to príjemné stretnutia mamičiek aj s detičkami, kde sa vzájomne delíme o skúsenosti a zážitky s nosením, kontaktným rodičovstvom a vzťahovou výchovou, čo nám pomáha lepšie pochopiť potreby svojich detí aj seba a nájsť medzi nimi rovnováhu.
 
 
Tieto stretnutia slúžia na:
 
  • vzájomnú podporu pri nosení a výchove našich detičiek
  • výmenu skúseností a zážitkov
  • zodpovedanie otázok a riešenie problémov v súvislosti s nosením detí
  • vytváranie priateľstiev a budovanie komunity nosiacich mamín